Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Шафа двостулкова — 5 Компанітів (Україна). Чудово підійде для зберігання вашого одягу, аксесуарів і багато чого іншого. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. Широка колірна гама. Висока якість матеріалів і майстерське виконання забезпечать довгу експлуатацію.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 800 мм
- Висота — 2176 мм
- Глибина — 536 мм
- Розмір паковання — 2118x520x80 mm (46.60 кг)
1746x396x45 mm (18.60 кг)
Дзеркало No 18 (Л+П) (13.20 кг) - Вага — 78.4 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
- Матеріал-Зеркало
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 536 мм |
| Висота | 2176 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 786 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон). Переглядайте меблі під час отримання на наявність дефектів (цілість коробки)











