Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Шафа розпашна— 11 Компаніт (Україна). Чудово підійде для зберігання вашого одягу, аксесуарів і багато чого іншого. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. Широка колірна гама. Висока якість матеріалів і майстерське виконання забезпечать довгу експлуатацію.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 600 мм
- Висота — 1950 мм
- Глибина — 366 мм
- Розмір паковання — 1955 x 350 x 100 мм
- Вага — 34.9 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 366 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 541 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон). Переглядайте меблі під час отримання на наявність дефектів (цілість коробки)











