Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
ТБ тумба ГРІО меблевої фабрики Компаніт. Відкрита тв тумба з полицею. Ця модель зможе вмістити в себе велику кількість вашої техніки та речей. Завдяки новому унікальному дизайну зможе прикрасити вашу вітальню. Широка колірна гама дасть змогу підібрати колір під будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — сплав металів;
- 6 полиць великого розміру за скляними фасадами.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 900 мм
- Висота — 376 мм
- Глибина — 450 мм
- Розмір паковання — 952х450х64 мм
- Вага — 16.6 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Тип опор | Коліщата |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 900 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 376 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | скло |
| Комплектація | |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Дверка | 3 шт. |
| Полиця | 6 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Яблуня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 236,90 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










