Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комп'ютерний стіл Малюк-2 меблевої фабрики Компаніт. Ідеально підійде для навчання та роботи. Широка колірна гама дасть змогу влитися в будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 700 мм
- Висота — 736 мм
- Глибина — 580 мм
- Розмір паковання — 806х470х96 мм
- Вага — 20 кг +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 700 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 821,15 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










