Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Тумба під ТВ МС ТВ-5 меблевої фабрики Компаніт. Широка ТВ тумба з чотирма розсувними ящиками. Ця модель зможе вмістити в себе велику кількість вашої техніки та речей. Завдяки новому унікальному дизайну зможе прикрасити вашу вітальню. Широка колірна гама дасть змогу підібрати колір під будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
Серія СТИЛЬ
| МС Комод-8 МДФ (500х464х1267) | МС Комод-8 (500х464х1267) | МС Комод-7 МДФ (800х464х1020) | МС Комод-7 (800х464х1020) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| МС тумба під ТВ-5 МДФ (1300х464х526) | МС тумба під ТВ-5 (1300х464х526) | МС тумба під ТВ-4 МДФ (900х464х526) | МС тумба під ТВ-4 (900х464х526) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| МС Шкаф-24 Л МДФ (400х464х1950) | МС Шкаф-24 П МДФ (400х464х1950) | МС Шафа-21 (800х464х1950) | МС Шафа-21 МДФ (800х464х1950) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| МС Шафа 22 МДФ (800х464х1950) | МС Шафа 22 МДФ (800х464х1950) | МС Шафа 23 (800х464х1950) | МС Шафа 23 МДФ (800х464х1950) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| МС Шкаф 24 Л (400х464х1950) | МС Шкаф 24 П (400х464х1950) | ||
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- фасад — ЛДСП
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 1300 мм
- Висота — 526 мм
- Глибина — 64, мм
- Розмір паковання — 1302 x 494 x 105 mm
- Вага — 36.43 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Тип опор | Коліщата |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1300 мм |
| Глибина тумби | 464 мм |
| Висота тумби | 526 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | скло |
| Комплектація | |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Дверка | 3 шт. |
| Полиця | 6 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + Венге світлий |
| Форма фасаду | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 256,60 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.





























