Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
МС Шафа-23 Компаніт (Україна). Чудово підійде для зберігання вашого одягу, аксесуарів і багато чого іншого. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. Широка колірна гама. Висока якість матеріалів і майстерське виконання забезпечать довгу експлуатацію.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
Серія СТИЛЬ
| МС Комод-8 МДФ (500х464х1267) | МС Комод-8 (500х464х1267) | МС Комод-7 МДФ (800х464х1020) | МС Комод-7 (800х464х1020) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| МС тумба під ТВ-5 МДФ (1300х464х526) | МС тумба під ТВ-5 (1300х464х526) | МС тумба під ТВ-4 МДФ (900х464х526) | МС тумба під ТВ-4 (900х464х526) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| МС Шкаф-24 Л МДФ (400х464х1950) | МС Шкаф-24 П МДФ (400х464х1950) | МС Шафа-21 (800х464х1950) | МС Шафа-21 МДФ (800х464х1950) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| МС Шафа 22 МДФ (800х464х1950) | МС Шафа 22 МДФ (800х464х1950) | МС Шафа 23 (800х464х1950) | МС Шафа 23 МДФ (800х464х1950) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| МС Шкаф 24 Л (400х464х1950) | МС Шкаф 24 П (400х464х1950) | ||
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- фасад — ЛДСП
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 800 мм
- Висота — 1950 мм
- Глибина — 64, мм
- Розмір паковання — 1920x450x120 мм
- Вага-54.8 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 464 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 941 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон). Переглядайте меблі під час отримання на наявність дефектів (цілість коробки)






























