Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Стіл журнальний Тандем (Україна). Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 1000 мм
- Висота — 480 мм
- Глибина — 580 мм
- Розмір паковання-1004 x 584 x 64 mm
- Вага-22.16 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Інструкція зі збирання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Вільха |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 480 мм |
| Глибина столика | 580 мм |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 879 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.











