Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Кухонний куточок Корсика фабрики Компаніт. Виготовлений із високоякісних матеріалів, цей куточок має міцну конструкцію та привабливий дизайн. Він містить комфортабельні сидіння, оббиті м'якою оббивкою для додаткового комфорту. Широка колірна гама та різний колір і тип оббивок допоможуть підібрати кухонний куточок саме під ваш інтер'єр;
Колір корпусу
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
Матеріал і колір оббивки
| Вініл Бордо (шкірозамінник) | Вініл Бронза (шкірзам) | Вініл Рудий (шкірзам) | Вініл Слонова кістка (шкірзам) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Вініл Сірий (шкірзам) | Бостон Brown (тканина) | Бостон Gold (тканина) | Бостон Grey (тканина) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Бостон Chocolate (тканина) | Торонто Brown (тканина) | Балатон 96 (тканина) | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 1600 мм
- Висота — 833 мм
- Глибина — 1200 мм
- Розмір паковання — 970 x 655 x 68 мм
1132 x 410 x 145 мм
600 x 600 x 360 мм - Вага – 41.5 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
- Матеріал-тканина оббивна
- Матеріал-шкірозамінник
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Габаритні розміри куточка | |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 833 мм |
| Глибина куточка | 1200 мм |
| Довжина куточка | 1600 мм |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван прямий | 2-х місцевий |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Лавка пряма | 1 шт. |
| Лавка кутова | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал і колір оббивки | Бостон Grey (тканина) |
| Колір | Вільха |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 693 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон). У розібраному вигляді!



Відправка з 08 квітня 2026

















