Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Шафа розпашна Лайт ШЛ-3 фабрика Еверест (Україна). Шафа розпашна ШЛ-3 серії Лайт. Шафа розпашна обладнана 2 висувними ящиками на телескопічних напрямних, великим платтяним відділенням із трубою та полицею над нею. Поличним відділом на 5 полиць. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Дуб сонома | Німфея альба | Графіт |
![]() |
![]() |
![]() |
Усі елементи серії ЛАЙТ
| Комод Лайт КЛ-3 | Комод Лайт КЛ-4 | Ліжко Лайт КЛ-1400 | Ліжко Лайт КЛ-1600 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Пенал Лайт П-1 | Полиця Лайт ПЛН-1 | Полиця Лайт ПЛН-2 | Стіл Лайт СЛ-1 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Тумба під ТВ Лайт ЛТВ-1400 | Тумба приліжкова ТЛ-1 | Шафа розпашна Лайт ШЛ-2 | Шафа розпашна Лайт ШЛ-3 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Габарити:
Ширина: 137 см Глибина: 52 см Висота: 208 см
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 2080 мм |
| Виробник | Еверест |
| Глибина | 520 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Німфея Альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 890 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в разобранном виде в фабричной упаковке (гофрированный картон). Осматривайте мебель при получении на наличии дефектов (целостность коробки)



















