Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Тумба під ТВ Лайт ЛТВ-1400 фабрика Еверест (Україна). Тумба під ТВ ЛТВ-1400 серії Лайт. Тумба під ТВ обладнана 4 шухлядами на телескопічних напрямних. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Дуб сонома | Німфея альба | Графіт |
![]() |
![]() |
![]() |
Усі елементи серії ЛАЙТ
| Комод Лайт КЛ-3 | Комод Лайт КЛ-4 | Ліжко Лайт КЛ-1400 | Ліжко Лайт КЛ-1600 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Пенал Лайт П-1 | Полиця Лайт ПЛН-1 | Полиця Лайт ПЛН-2 | Стіл Лайт СЛ-1 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Тумба під ТВ Лайт ЛТВ-1400 | Тумба приліжкова ТЛ-1 | Шафа розпашна Лайт ШЛ-2 | Шафа розпашна Лайт ШЛ-3 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Габарити:
Ширина: 140 см Глибина: 38 см Висота: 49 см
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
| Форма фасаду | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 743 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель упакована в гафрокарто.


















